مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ مرمریت / قیمت صادرات سنگ مرمریت | قیمت عمده انواع سنگ

قیمت صادرات سنگ مرمریت | قیمت عمده انواع سنگ

سنگ يكي از مصالحي است كه زماني از ان استفاده مي شود در ساختمان حس خوبي به انسان دست ميدهد به دليل اين كهادم ها ذبيعت دوست هستند و سنگ هم ازداطبيعت به دست مي ايد به همين دليل استفاده از ان در طبيعت سبب حال خوب انسان مي شود .

سنگ ها انواع مختلفي دارند برخي از سنگ ها از دل طبيعت استخراج مي شوند مانند سنگ هايي كه براثر سرد شدن مواد مذاب به دست مي ايد و برخي ديگر بر اثر استخراج از معادن به دست ميايد همه يايننوعسنگ هارا نياز به برش و برخي كارهاي پردازش ديگر دارد تا قابل استفاده شوند . يكي از اين سنگ ها كه در اين مقاله به ان مي پردازيم سنگ مرمريت است .

قیمت صادرات سنگ مرمریت بسيار بالا است و به دليل اين كه سنگ نما مرمر بسيار مورد استقبال است . قيمت ان نيزبالا مي باشد و براي صادرات هم بسيار منبع خوب درامدي براي كشورمان است .

 

معرفی انواع سنگ های صادراتی

سنگ هاي ايراني به دليل كيفيتي كه دارند خيلي از ان ها با استقبال خوبي از كشور هاي ديگر مواجه ميشوند به همين. ليل بسيار اين كار رونق پيدا كرده است .

سنگ آنتیک مرمر يكي از ان دسته سنگ هاي قادراتي ايت كه به دليل زيبايي كه دارد بسيار پر فروش مي باشد حتي در ايران هم خيلي از افراد براي خانه ها ي خود و براي نماهاي ساختمان هاي شان از ان استفاده مي ككندد. و يكي از عواملي كه باعث اين همه استقبال شده است نصب اسان و سريع ان است اين ويژگي باعث ميشه كه ازان هيلي از افرادي كه زمان كافي ندارند استقبال كنند و استفاده كنند تا بتوانند كارها ي هود را زودتر تمام بكنندو البته اين سريع ترانجام شدن روي زشت شدن كار ربطي ندارد . 

ویژگی های انواع سنگ های مرمریت

سنگ هايي كهبراي ساختمان و نما استفاده ميشود بايد توانايي تحمل سرما و گرما را داشته باشند و اين تغييرات سبب ترك خوردن ان ها و تغيير رنگ روي سنگ ها نشود .

سنگ ساختمانی مرمر يكي از ان سنگ هايي است كه طي چندين سال درس خود وا پس داده و است و در اين زمينه ها يعني تغيير دما و تغيير ناگهاني درجه خرارت و شدت نور افتاب باعث ايجاد ترك و تغيير رنگ نمي شود و همين موضوع سبب شده است از ان استفاده هايي زيادي شود . 

کاربرد انواع سنگ مرمریت صادراتی

سنگ مرمريت به دليل ويژگي هايي كه در بالا به ان ها اشاره شد و اگر بخواهيم به طور كلي بيان كنيم به دليل اين كه در برابر شرايط محيطي با دوام است و تغيير حالت نمي دهد كاربرد زيادي در ساختمان دارد همچنين به دليل اين كه قيمت مناسبي دارد در بيشتر ياختمان ها استفاده مي شود.

قیمت روز سنگ مرمریت نسبت به سنگ هاي بادوام در خانواده خوزس بسيار مناسب است و همين دليل باعث مي شود كه از اين سنگ در ساختمان هاي زيادي استفاده شرد و مورد استقبال مصرف كنندگان قرار بگيرد . ولي يكي از پر كاربرد ترين اين قسمت در نما است كه هم زيبا است و هم دوام بالايي دارد و نياز نيست بعد از گذشت چند سال ان را تعويض كنيم . قیمت سنگ مرمریت دليل اصلي اين همه استفاده از اين سنگ زيبا و بادوام است . 

لیست قیمت صادرات سنگ مرمریت

سنگ مرمريت يكي از ان دسته شنگ هايي است كه به دليل استقبال بالايي كه از ان جهت صادرات شده است مود توجه توليد كنندگان و كارخانجات قرار گرفته تا بتوانند با كيفيت بالايي ان را پرداخت كنند و در نتيجه قيمت بالا تري را از مشتري دريافت كنند بهدليل اين كه براي صادرات جنس بارز ترين دلايل كيفيت جنس است .

همين امر را بعضي از مارخانجات جدي نمي گيرند و باعث متفاوت بودن قيمت ها مي شود در واق هر چقدر كه سنگ وا بتوانند بهتر پرداخت بكنند قيمت بالاتري را نيز داردو همچنين سبب مي شود براي هود مشتري هاي ثابت تيزداشته باشند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

انواع سنگ مرمریت در ایران | انواع سنگ ساختمانی

امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز در زمینه ساختمان هایی با کارایی های …

پاسخی بگذارید