مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ گرانیت / قیمت سنگ گرانیت ارزان | فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

قیمت سنگ گرانیت ارزان | فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

قیمت سنگ گرانیت ارزان:

سنگ گرانیت از انواع سنگ ساختمانی می باشد که مقاومت زیادی در برابر نفوذ آب و حرارت خواهد داشت این نوع سنگ در معادن شهر هایی مانند اصفهان و یزد و خراسان جنوبی استخراج می شود قیمت این نوع سنگ بنا به بازار و متراژ مربع آن متغییر می باشد که می بایست با تماس با کارشناسان فروش از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

قیمت سنگ گرانیت ارزان | فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی | سنگ گرانیت مرغوب

 

تولید کننده هایی زیادی در کشور هستند که انواع سنگ های ساختمانی رو تولید می کنند که یکی از این سنگ ها سنگ گرانیت که همین سنگ گرانیت دارای نوع های مختلفی می باشد که کاربرد های مختلفی در ایران دارد. انواع سنگ گرانیت عبارت است موارد زیر:

  • سنگ گرانیت مشکی
  • سنگ گرانیت سفید
  • سنگ گرانیت نطنز
  • سنگ گرانیت قرمز

موارد بالا از جمله سنگ های گرانیت بودند که توسط شرکت های تولیدی تولید و به بازار عرضه خواهد شد. و اما سنگ های ساختمانی محدود به گرانیت نیست بلکه سنگ مرمر و سنگ مرمریت و سنگ تراورتن می باشند هر کدام از این سنگ کاربرد های مختلفی دارد و می توان در نما و یا داخل ساختمان از این سنگ ها استفاده کرد. برای کاربرد های انواع سنگ ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

کاربرد سنگ گرانیت در ساختمان

سنگ گرانیت از سنگ های بسیار سخت و با دوام می باشد که از آن برای سنگفرش و راه پله ها و روکابینتی می توان استفاده نمود قیمت هر متر مربع این سنگ بستگی به متراژ آن متغییر می باشد.

کاربرد سنگ مرمریت در ساختمان

سنگ مرمریت بهتر است در نمای داخلی ساختمان از آن استفاده نمود مثل لابی های هتل ها و می توان به عنوان کفپوش و دیوارپوش هم از این نوع سنگ استفاده کرد.

 

عرضه سنگ گرانیت ارزان

انواع سنگ گرانیت در ایران توسط شرکت های مختلفی از جمله شرکت های بازرگانی که با تولید کننده های دست اول کشور در ارتباط هستند با قیمت کارخانه به بازار عرضه می شود این شرکت ها بسیار در زمینه تامین انواع سنگ های ساختمانی مخصوصا سنگ گرانیت قوی هستند  می توانند بهترین سنگ گرانیت در تناژ بالا را با قیمت بسیار مناسب برای شما تامین نمایند.

سنگ گرانیت صادراتی از سنگ های درجه یک در بازار می باشد که با قیمت بسیار مناسب توسط این شرکت به عرضه خواهد رسید جهت خرید این نوع سنگ صادراتی در حجم و تناژ بالا می توانید با کارشناسان فروش این سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

خرید سنگ گرانیت مشکی | انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

خرید سنگ گرانیت مشکی:شاید برایتان سوال پیش امده باشد که سنگ گرانیت جز کدام سنگهاست …

پاسخی بگذارید