مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / قیمت سنگ تراورتن صادراتی | فروش عمده آن چگونه است ؟

قیمت سنگ تراورتن صادراتی | فروش عمده آن چگونه است ؟

سنگ تراورتن، یکی از انواع سنگ های بسیار مهم برای استفاده از نمای ساختمان، داخل ساختمان ها و دیوارها می باشد. این نوع سنگ در رنگ های گوناگونی به بازار عرضه می شود که از خصوصیات بارز تراورتن به شمار می رود. سنگ تراورتن ویژگی های زیادی دارد که می توان به این گونه بیان کرد:

  • عایق حرارت و صوت
  • مقاوم در برابر آتش سوزی
  • اشکال موج دار و بدون موج
  • رنگ های متفاوت
  • نصب محکم به دلیل حفره ها
  • وزن کم
  • قابل صیقل پذیری
  • قابل استفاده در هر شرایط جوی

تراورتن نوعی سنگ آهک متخلخل می باشد که از راسته سنگ های رسوبی و تزئینی است. این نوع از سنگ، بجا مانده رسوبات می باشند. تراورتن را می توان در کارهای مختلف استفاده کرد. این سنگ با قیمت های مختلفی در بازار پیدا می شود و هر شرکتی آن را به دلیل کیفیت بهتر به نرخی عرضه می دارد. این سنگ در ایران تولید زیادی دارد و برای همین بیشتر شرکت ها آن را به کشورهای مختلف حوزه دریای خلیج فارس، عراق، افغانستان و کشورهای خاورمیانه صادر می کنند.

قیمت سنگ تراورتن صادراتی در بازار متفاوت است و در این باره می توان به شرکت های تولید کننده سنگ مراجعه کرد و از تازه ترین قیمت ها اطلاعات کسب نمود.

قیمت سنگ تراورتن صادراتی | فروش عمده ان ان چگونه است ؟

قیمت سنگ تراورتن در سمنان

قیمت سنگ تراورتن در سمنان قیمت سنگ تراورتن بستگی به کیفیت، رنگ و برند شرکت تولید کننده دارد. البته برخی از شرکت ها این سنگ را از کشورهای دیگر هم وارد می کنند که طبیعتاً با شرایط ارزی کنونی، قیمت سنگ وارداتی بیشتر از سنگ تولید شده در کشور می باشد.

در شهرهای مختلفی سنگ تراورتن تولید و به فروش می رسد. قیمت سنگ تراورتن در سمنان، اصفهان، تهران، خراسان شمالی و جنوبی، خوزستان و … تقریباً یکی می باشد و شرکت های تولیدی سنگ تراورتن، آن را از طریق نمایندگی های خود به فروش می رسانند.

قیمت عمده سنگ تروارتن صادراتی

قیمت عمده سنگ تروارتن صادراتیقیمت عمده انواع سنگ از جمله سنگ تراورتن در بازار متفاوت است. همچنین اگر خواسته باشید برای صادرات از نرخ این نوع سنگ با خبر شوید، بهتر است به نمایندگی های فروش شرکت های تولیدی و وارد کننده سنگ تراورتن در هر شهری که هستید مراجعه فرمایید.

شرکت های زیادی هستند که در کار تولید سنگ تراورتن می باشند و از سویی تلاش دارند تا صادرات محصولات خود را به کشورهای مختلف گسترش دهند. سنگی که به خارج صادر می شود به صورت عمده به فروش می رسد و این برای هر دو طرف یعنی فروشنده و خریدار سودآورتر می باشد.

قیمت سنگ تراورتن محلات

قیمت سنگ تراورتن محلاتقیمت سنگ تراورتن محلات و دیگر مناطق، ثابت نیست. برای این که از قیمت روز آگاهی حاصل شود، باید با نمایندگی های شرکت های مختلفی که در کار تولید سنگ هستند تماس گرفت و تازه ترین قیمت ها را جویا شد.

سنگ های تراورتن در ابعاد و برش های مختلفی به فروش می رساند. رنگ بندی های متفاوتی این نوع از سنگ دارد و همه این موارد روی قیمت آن تأثیرگذار است. این که چه مقدار سنگ نیاز داریم و برای چه کاری می خواهیم، بسیار اهمیت دارد و می تواند ما را برای خرید ارزان قیمت سنگ تراورتن یاری رساند.

عمده فروشی سنگ تراورتن مرغوب

عمده فروشی سنگ تراورتن مرغوببرای این که بهترین نوع سنگ تراورتن وارداتی و داخلی را تهیه کنید، به عمده فروشی های این نوع از سنگ مراجعه نمایید. سنگ تراورتن به صورت عمده نیز از سوی شرکت های تولیدی به فروش می رسد. این سنگ را می توان از نمایندگی های شرکت های مختلف که در شهرهای گوناگونی فعالیت می کنند به صورت عمده خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

سنگ تراورتن مرغوب، دارای رنگ ها و شکل های زیادی می باشد. هر کدام از مدل های سنگ تراورتن قیمت و کارایی خود را دارند. از این نوع سنگ بیشتر برای نمای بیرون و داخل ساختمان استفاده می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟ …

پاسخی بگذارید