مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / قیمت سنگ تراورتن برای نما / شرکت تولید انواع سنگ در ایران

قیمت سنگ تراورتن برای نما / شرکت تولید انواع سنگ در ایران

تراورتن، سنگی است که بر اثر رسوب جریان های آب گرم در زیر زمین به وجود می آید. این سنگ ترکیباتی مانند آهن، کلسیم و دیگر ناخالصی ها می باشد. 

سنگ تراورتن در رنگ های: 

  • لیمویی
  • خاکستری
  • سیاه و سفید 
  • قرمز
  • زرد 
  • قهوه ای 

تولید می شود. 

از سنگ تراورتن علاوه بر این که در نمای ساختمان استفاده می شود، در نماهای رو کار داخلی و سنگ فرش کردن کاربرد دارد. 

معادن زیادی در کشور وجود دارند که دارای این سنگ هستند. سنگ تراورتن، قابلیت برش کاری خوبی دارد. تراورتن دارای کلسیم نیز می باشد و کاربرد آن بیشتر در مناطق گرم سیری است. 

سنگ تراورتن تنها عیبی که دارد، یک دستی رنگ و طرح ندارد و سست و گلی بودن آن در دمای یخ بندان، باعث خورد شدن آن می شود. قیمت سنگ تراورتن برای نمای ساختمان، در بازار متفاوت است. کیفیت و برند شرکتی که آن را وارد بازار می نماید، تاثیری زیادی روی قیمت سنگ تراورتن می گذارد. 

یکی از برندهای معروف سنگ تراورتن، سنگ حاجی آباد است که به اشکال مختلف سنگ را تولید و وارد بازار می کند. دیگر شرکت های معروف تولید سنگ در ایران، هم اکنون در حال فعالیت هستند. 

قیمت سنگ تراورتن برای نما / شرکت تولید انواع سنگ در ایران

شرکت واردات و صادرات انواع سنگ تراورتن

شرکت واردات و صادرات انواع سنگ تراورتنایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان سنگ در جهان است. سنگ تراورتن، سنگ مرمریت، سنگ گرانیت و غیره از جمله سنگ هایی می باشند که به کشورهای مختلف صادر می شوند. 

ولی در کنار صادرات انواع سنگ تراورتن و سایر سنگ ها، برخی از سنگ ها که تولید داخلی ندارند؛ از خارج وارد می گردند. امپرادور، لایت، سنگ مشکی برزیلی، سنگ هلویی چینی و غیره از جمله نمونه سنگ هایی هستند که از بیرون کشور وارد می شوند. 

فروشنده انواع سنگ تراورتن

فروشنده انواع سنگ تراورتن کسانی که در تولید سنگ تراورتن هستند، فروشنده این محصول به شمار می روند. سنگ تراورتن را نمایندگی های شرکت های مختلف در بازار عرضه می کنند. برای خرید این نوع سنگ ها می توانید به این نمایندگی ها مراجعه کنید و انواع سنگ نما و بهترین سنگ تراورتن را خریداری کنید. این نمایندگی ها، سنگ نمای رومی، سنگ تراورتن گل پنبه ای و دیگر انواع سنگ ها را به فروش می رسانند. 

بهترین مارک سنگ تراورتن ایارنی در بازار

بهترین مارک سنگ تراورتن ایارنی در بازارسنگ تراورتن حاجی آباد، یکی از بهترین مارک های ایرانی در بازار داخلی و خارجی می باشد. این برند به دلیل شکل ظاهری ابر و بادی سنگ های خود، در دنیا مشهور است و برای همین سنگ های تولید شده آن به سایر کشورهای جهان صادر می شود که خریدارن خاص خود را دارا می باشد. 

سنگ حاجی آباد بیشتر به شکل ابر و باد برش زده می شود و سایه و روشن در سطح این سنگ زیاد به چشم می خورد. از این سنگ در طرح های نمای کلاسیک استفاده می شود. 

بازار خرید و فروش انواع سنگ تراورتن

بازار خرید و فروش انواع سنگ تراورتنویژگی های سنگ تراورتن و همچنین زیبایی و کاربرد آن در نقاط گوناگون ساختمان، باعث شده تا بازار خرید و فروش انواع سنگ تراورتن، خوب باشد. بیشتر کسانی که در ساختمان سازی کار می کنند، این سنگ را برای مناطق گرم سیری توصیه می کنند. خرید و فروش انواع سنگ تراورتن برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان، از سوی نمایندگی های شرکت های مختلف انجام می شود. 

مرکز فروش بهترین سنگ تراورتن

مرکز فروش بهترین سنگ تراورتنتولید کنندگان و وارد کنندگان سنگ، بهترین مراکز فروش این ماده می باشند. نمایندگی های شرکت های مختلف تولید کنندگان و وارد کنندگان سنگ تراورتن، در سراسر ایران فعال هستند و به نوعی مرکز فروش این گونه از سنگ ها می باشند. 

برای خرید بهترین سنگ تراورتن همچنین می توان به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد یا به وب سایت های شرکت های تولید و وارد کننده سرد زد. فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم می نمایند که سنگ ها را از لحاظ قیمت و کیفیت با هم مقایسه کنید و بهترین سنگ را خریداری نمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟ …

پاسخی بگذارید