مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه | بازار خرید عمده آن در آنجا چگونه است ؟

صادرات سنگ تراورتن به ترکیه هر ساله بخش قابل توجهی ارز وارد کشور می سازد. سنگ تراورتن از جمله مهمترین سنگ های مورد استفاده به ویژه در بخش ساختمانی می باشد. این سنگ از معادن مختلفی در کشور استخراج می شود که عبارتند از:

عباس آباد
آتشکوه
کاشان
یزد
تکاب
ابیانه
آبگرم
آبیار
این سنگ به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارد به یکی از محبوب ترین انواع سنگ ها تبدیل شده است. سنگ تراورتن صادراتی به اشکال مختلف و به صورت برش نخورده و اسلب یا بریده تهیه شده و به کشور های مقصد صادر می شود.

لیست قیمت انواع سنگ تراورتگ صادراتی

انواع سنگ تروارتن مرغوب و با کیفیت صادراتی را می توان با لیست قیمت مشخص از تولید کننده و کارخانجات فرآوری سنگ تهیه نمود. نکته مهم در انواع سنگ های صادراتی نظیر تراورتن کیفیت سنگ و فرآوری آن طبق استاندارد های بین المللی می باشد. این سنگ ها به شکل خام و اسلب بریده شده و در کشور مقصد طبق سایز های مورد نظر برش داده می شوند و به فروش می رسند. شرکت های مختلفی در کشور در زمینه صادرات انواع سنگ فعالیت دارند که این محصول را به صورت بسه بندی شده و در پالت های مناسب به کشور های دیگر ارسال می دارند.

تشخیص بهترین نوع سنگ تراورتن از یکدیگر

سنگ تراورتن یکی از سنگ های طبیعی است که مهمترین ویژگی آن تخلخل است که از لحاظ کیفیت و نوع در بازار با درجه بندی های مختلفی با قیمت های متنوع عرضه می شود. به طور کلی هر چه سوراخ های موجود در این سنگ کمتر باشد و از سطح صاف و صیقلی برخوردار باشد از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. قسمت های متخلخل این سنگ ها با مواد مختلفی قابل پر شدن است که نوع این مواد نیز در قیمت آن و افزایش کیفیت آن سهم به سزایی دارد. نوع برش لبه های سنگ نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و در کیفیت آن نقش مهمی ایفا می نماید. این سنگ ها همچنین در انواع موج دار و بدون موج تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود است و طرفداران خاص خود را دارا می باشد.

عمده فروش سنگ تراورتن در استان مرکزی

استان مرکزی یکی از نقاط است که دارای معادن سنگ تراورتن در کشور می باشد. علاوه بر این منطقه سنگ تراورتن محلات نیز از جمله سنگ های موجود در بازار است که به خریداران و مشتریان عرضه می شود. این سنگ ها در کارخانجات سنگ بری پس از برش به اندازه و ابعاد دلخواه درآمده و توسط عمده فروشان به بازار عرضه می شوند. در هنگام خرید باید توجه نمود که ابعاد و سنگ مورد نیاز خود را به فروشنده و عمده سفارش دهند و برای خرید سنگ مناسب با فروشندگان آن مشورت نمایند. سنگ تراورتن از بهترین معادن ایران نظیر نقاط ذکر شده استخراج می شود و برای استفاده در بخش ساختمان و همچنین ساخت جدول های موجود در خیابان مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت هر یک تن سنگ تراورتن چقدر است ؟

سنگ تراورتن به صورت تنی و طبق سفارش مشتری تهیه می شود و به فروش می رسد. لیست قیمت سنگ تراورتن را می توان از تولید کنندگان یا شرکت های فرآوری سنگ که در این زمینه فعالیت دارند به دست آورد. این کالا در سه نوع سوپر، درجه یک و درجه دو تولید می شود که قیمت هر کدام متفاوت است و از این رو با توجه به کیفیت و نوع برش و همچنین مقدار خرید قیمت آن تعیین می شود. از آن جا این سنگ ها در بخش های مختلف از جمله در قسمت های مختلف یک ساختمان کاربرد دارند از این رو می توان آن را با کیفیت های مختلف و متناسب با محل استفاده انتخاب نمود. در این زمینه مشاوره با کارشناسان این رشته و یا مشاوره با فروشندگان و تولید کنندگان می تواند به خریدی مناسب و با کیفیت منجر شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سنگ تراورتن برای نما / شرکت تولید انواع سنگ در ایران

تراورتن، سنگی است که بر اثر رسوب جریان های آب گرم در زیر زمین به وجود می آید. این سنگ ترکیباتی مانند آهن، کلسیم و دیگر ناخالصی ها می باشد. سنگ تراورتن در رنگ های: لیموییخاکستریسیاه و سفید قرمززرد قهوه ای تولید می شود. از سنگ تراورتن علاوه بر این که در نمای ساختمان استفاده می شود، در نماهای رو کار داخلی و سنگ فرش کردن کاربرد دارد. معادن زیادی در کشور وجود دارند که دارای این سنگ هستند. سنگ تراورتن، قابلیت برش کاری خوبی دارد. تراورتن دارای کلسیم نیز می باشد و کاربرد آن بیشتر در مناطق گرم سیری است. سنگ تراورتن تنها عیبی که دارد، یک دستی رنگ و طرح ندارد و سست و گلی بودن آن در دمای یخ بندان، باعث خورد شدن آن می شود. قیمت سنگ تراورتن برای نمای ساختمان، در بازار متفاوت است. کیفیت و برند شرکتی که آن را وارد بازار می نماید، تاثیری زیادی روی قیمت سنگ تراورتن می گذارد. یکی از برندهای معروف سنگ تراورتن، سنگ حاجی آباد است که به اشکال مختلف سنگ را تولید و وارد بازار می کند. دیگر شرکت های معروف تولید سنگ در ایران، هم اکنون در حال فعالیت هستند.