مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ گرانیت / خرید سنگ گرانیت مشکی | انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

خرید سنگ گرانیت مشکی | انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

خرید سنگ گرانیت مشکی:شاید برایتان سوال پیش امده باشد که سنگ گرانیت جز کدام سنگهاست این سنگ جزو سنک های سخت هستند.گرانیت سنگی است که از سرد شدن توده های مذاب سنگ ها تشکیل گردیده است.سنگ گرانیت سمبل سختی ،مقاومت و دوام است.گرانیت ها به دلیلی سختی زیاد ، داشتن زیبایی خیره کننده، مقاومت بالا، دوام وماندگاری وتنوع طرح و رنگ توانسته است جایگاه خوبی در صنعت سنگ و ساختمان برای خود باز کند. روش استخراج سنگ های گرانیتی به صورت چال موازی یا سیم برش الماسه است.

از انجایی که سختی گرانیت بالا است لذا هزینه برش و فراوری سنگ های گرانتی بیشتر از از سنگ های اهکی می باشد و گرانیت ها از نظر یکنواختی رنگ نسبت به سنگ های اهکی مزیت دارند و همچنین نگهداری انها راحت تر و عمر انها بیشتر است.

خرید سنگ گرانیت مشکی | انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

سنگ گرانیت چه نوع سنگی است؟

سنگ گرانیت چه نوع سنگی است؟

سنگ گرانیت چه نوع سنگی است؟ سنگ اتشفشانی است که بر اثر فوران ماگما که به سطح زمین می رسد و سرد می شود و عمل تشکیل سنگ در زیر زیمن و در پوسته زمین اتفاق می افتد،یکی از مهم ترین سنگ های تزیینی هستند. به دلیل مقاومت بالایی که دارد در نمای خانه ها مورد استفاده قرار می کیرد. از سنگ گرانیت برای ساخت مجسمه واثار هنری نیز استفاده می شود.غیر از ان برای نمای بیرونی خانه نیز می توان از ان استفاده کرد.

خرید سنگ گرانیت مشکی

خرید سنگ گرانیت مشکی

خرید سنگ گرانیت مشکی:قیمت این سنگ ملنند سایر سنگ های ساختمانی به پارامتر های متوعی بستگی دارد و این پارامتر ها عبارتتد از بازه رنگی ویکدستی بودن محصول  و همچنین کیفیت فراوری و سورت بندی وابعاد،جهت ارزیابی تاثیر بازع رنگ بر روی قیمت باید به زمینه کاملا مشکی بودن محصول تا داشتن رگه های سفید رنگ بر روی ان را به عنوان عوامل تاثیر گذار قیمت به شمار اورد.

در بحث ابعاد نیز مانند سایر سنگ های ساختمانی این نوع سنگ در ابعاد پلاک،۴۰*۴۰، ۵۰*۵۰ و اسلب و سایر ابعاد به تولید فراوری پرداخته می شود و ب همین روال هرچه العاد بیشتر شود قیمت هم بیشتر می شود.

قیمت سنگ گرانیت مشکی

قیمت سنگ گرانیت مشکی

قیمت سنگ گرانیت مشکی:ایران دارای معادن متنوعی است.سنگ گرانیت در ایران در شهر های مختلف به شکل های مختلف یافت می شود. به عنوان مثال در مشهد بیشتر سنگ مروارید است که قیمت سنگ مروارید مشهد امروزه در حال بالا پایین شدن است.

سنگ گرانیت ایران در رنگ بندی های مختلف در دسترس می باشد که بر اساس خاص بودن میزان در دسترس بودن ان قیمت گذاری می شوند.قیمت سنگ گرانیت بسیار وابسته به کیفیت نیز می باشد و شما در هنگلم خرید این سنگ حتما یا کارشناس یا کسی که در این حیطه تجربه داشته باشد را باید همراه داشته باشید تا ضرر نکنید.

خرید و فروش عمده سنگ گرانیت مشکی

خرید و فروش عمده سنگ گرانیت مشکی

خرید و فروش عمده سنگ گرانیت مشکی:کیفیت سنگ گرانیت بسیار مهم است و تاثیر مهم در قیمت این سنگ دارد.کیفیت بالای سنگ گرانیت شامل دقت در موارد زیر می باشد:

  • برش یک دست و بدون ریختگی سنگ گرانیت
  • گونیا بودن سنگ گرانیت
  • شفافیت سطح سنگ گرانیت
  • سورت بندی دقیق سنگ گرانیت

قیمت سنگ مشکی همچنین به علت رنگ تیره ان بالا می باشد. سنگ گرانیت مشکی برای مصارف صنعتی و استفاده در کف پروژه های ساختمانی بسیار پر کاربرد است. این سنگ بیشتر به عنوان مغزی، نوار و طرح دهنده کاربرد دارد.

انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

انواع سنگ های گرانیت در ابعاد مختلف

بر اساس انواع سنگ گرانیت قیمت گذاری ان ها انجام می پذیرد. مثلا قیمت سنگ گرانیت نهبندان یا قیمت سنگ مرمر یا قیمت سنگ تراورتن یا گرانیت باهم فرق می کند.

سنگ گرانیت نهبندان وسنگ گرانیت نیز زیاد سورت نمی شوند بنابر این کاندیدای مناسبی برای کار های بزرگ می باشند.قیمت سنگ گرانیت مروارید نیز بسیار مناسب است وبرای پروژه های با بودجه ی پایین تر گزینه ی بسیار خوبی به شمار می رود.

نکته ای باید بدانیم این است که در ایران سنگ گرانیت غالبا با سایزهای ریز بریده وفراوری می بشاند وبرای دریابفت سایز های بزرگ تر باید بیشتر هزینه بکنیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

فروش سنگ گرانیت عمده | قیمت عمده آن در استان تهران

سنگ گرانیت یکی از انواع سنگ هایی است که عمده مواد آن غیر فلزی است و در ساختمان سازی کاربرد وسیعی دارد و به خاطر مقاومت بالا و خاصیت غیر حلال بودنی که دارد معمولا در کف ساختمانها از آن استفاده می شود. امروزه فروش سنگ گرانیت عمده مشتری خاص خود را دارد و یکی از راه های کسب درآمد محسوب می شود. سنگ گرانیت به خاطر اینکه از سرد شدن مواد مذاب بوجود آمده خاصیتی حبابی شکل در خود دارد و به همین دلیل شاید زیبایی خاصی نداشته باشد. که البته امروزه با بکار گیری آن در رنگ های متنوع مخاطبان و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.