مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ ساختمانی / انواع سنگ های ساختمانی برا نما | ارزان ترین نوع آن کدام است ؟

انواع سنگ های ساختمانی برا نما | ارزان ترین نوع آن کدام است ؟

انواع سنگ های ساختمانی برای نما هم از جهت زیبایی بخشیدن به ساختمان و هم از جهت ایجاد مقاومت برای ساختماk در برابر تنش های محیطی و طبیعی حائز اهمیت می باشند. به جهت هدف استفاده از این سنگ هاd متراکم و سنگین هستند و برای ساخت و ساز تعریف شده اند.

این سنگ ها شامل انواع سنگ های رسوبی ، اذرین و دگرگون هستند که هر کدام طی فرایند مخصوص به خود ساخته می شوند. این سنگ ها پس از استخراج از معدن در ابعاد مورد نیاز برش خورده و برای استفاده Hماده می شوند. بهترین نوع سنگ باید به گونه ای باشد که قابلیت حکاکی و طراحی روی آن وجود داشته باشد.

انواع سنگ های ساختمانی برا نما | ارزان ترین نوع آن کدام است ؟

سنگ ساختمانی ایرانی چه زیبایی هایی دارد

سنگ ساختمانی ایرانی چه زیبایی هایی دارد سنگ ساختمانی ایرانی از جمله زیباترین و در عین حال با ارزش ترین سنگ ها به شمار می رود. انواع مختلفی سنگ وجود دارد که می توان از آن در نمای ساختمان استفاده کرد و به زیبایی ساختمان دو چندان افزود. سنگ های ساختمانی ایرانی نه تنها کاربرد داخلی دارند که به بیرون از کشور هم صادر می شوند. سنگ ساختمانی برای نما عموماً عبارتند از:

  • سنگ تراورتن: یکی از کاربردی ترین سنگ ها برای نمای ساختمان می باشد. از جمله مزیت های آن، تنوع رنگ است. 
  • سنگ مرمر: استخراج این نوع سنگ سخت است و در عین حال از گران ترین نوع سنگ نما به شمار می رود. آرام بخش می باشد و بیشتر در مکان های مذهبی از آن استفاده می گردد. 
  • سنگ مرمریت: زیاد در نمای ساختمان از آن به دلیل عدم مقاومت بالا، استفاده نمی شود. 
  • سنگ کوارتزیت: این سنگ غیر فلزی می باشد و به طور کامل از کوارتز تشکیل شده است. 
  • سنگ گرانیت: رنگ های متنوعی از جمله صورتی، سفید، خاکستری و قرمز دارد. یکی از سنگ نماهای کاربردی است. 

لیست انواع قیمت سنگ ساختمانی وارداتی

لیست انواع قیمت سنگ ساختمانی وارداتی سنگ ها قیمت های مختلفی دارند. هر کدام بنا به کاربردی که دارا می باشند را می توان قیمت گذاری کرد. سنگ ساختمانی برای نما وارداتی یک قیمت دارد و نرخ سنگ های داخلی چیز دیگری است. 

هر کدام از شرکت های تولیدی و وارد کننده سنگ، بنا به دلایلی از جمله: نوع سنگ، برش سنگ، ارزش و … قیمت سنگ را اعلام می نمایند. برای این که از قیمت روز سنگ نمای وارداتی با خبر شوید، می توانید به نمایندگی های فروش شرکت های وارد کننده سنگ مراجعه کنید و از تازه ترین نرخ ها آگاهی حاصل فرمایید. قیمت سنگ وارداتی به دلیل شناور بودن ارز، ثابت نمی باشد. 

عمده فروشی سنگ مرغوب وارداتی

عمده فروشی سنگ مرغوب وارداتی عمده فروشی سنگ مرغوب وارداتی، بیشتر از سوی شرکت های وارد کننده سنگ به ایران صورت می گیرد. از جمله سنگ هایی که از خارج کشور وارد می شود می توان به تراورتن و انواع سنگ چینی اشاره نمود. این سنگ ها را شرکت های وارد کننده از کشورها مختلف خریداری می نمایند و پس از وارد کردن به کشور، از سوی نمایندگی های خود در سراسر ایران، به فروش می رسانند. البته با شرایط کنونی، قیمت این سنگ ها گران تر از سنگ هایی می باشد که در داخل کشور تولید می شوند و به بازار عرضه می گردند. 

بهترین عمده فروشان سنگ ساختمانی برای نما در ایران کدامند ؟

بهترین عمده فروشان سنگ ساختمانی برای نما در ایران کدامند ؟برای این که قیمت سنگ ساختمانی مناسب را پیدا کنید، به عمده فروشی  های سنگ ساختمانی برای نما سر بزنید. از روی کاتالوگ انواع سنگ ساختمانی که در نمایندگی های وجود دارد، می توانید بهترین نمونه سنگ های نما را خریداری نمایید. 

یکی از بهترین عمده فروشان سنگ ساختمانی نما، سنگ حاجی آباد می باشد. این سنگ نه تنها نیاز داخلی کشور را برآورده می سازد که به علت شهرتی که دارا است، به بیرون از ایران نیز صادر می شود. در کنار این، سنگ اصفهان هم نام آشنا است. در کل می توان بهترین سنگ را از نمایندگان شرکت های تولیدی سنگ ایرانی خریداری نمود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

انواع سنگ های ساختمانی چینی | بازار فروش عمده انواع سنگ

همانطور که می دانید یکی از مصالح اصلی و اساسی در ساخت ساختمان ، انواع …

پاسخی بگذارید